Tribe Journal

Fotografie           /           Video

Máme tu pre Teba nový Pohybový kurz pre začiatočníkov – **TRIBE BASICS**. Tento kurz je pre teba určený najmä, ak máš len malú skúsenosť s pohybom a chceš si postupne vybudovať ZÁKLADY svojej sily, mobility a koordinácie! Prvý kurz začíname už 4. mája 2017!

Tréning nemusí byť vždy striktný a plánovaný. Môžete si dovoliť byť intuitívny a slobodný. Aj na takýchto veciach pracujeme na tréningu Tribe Women! Užívajte si radosť z pohybu!

Tréning Movement! Na týchto hodinách sa venujeme práci na zemi, uvoľňovaniu chrbtice, lokomóciam, pohybovým hrám a mnohým ďalším sféram pohybu. Hlavným konceptom však je plynulosť a integrácia pohybov do rôznych sekvencií. Počas tejto hodiny vo vás chceme prebudiť kreativitu a zlepšiť motoriku. Nepotrápime len vaše svaly, ale zároveň aj úpony, kĺby, kosti, orgány a taktiež aj mozog. Pravidelnými stimulmi vieme dosiahnuť lepšie zdravie a predovšetkým dobrý pocit vo vlastnom tele.

Naša yoga je založená na fyzických postojoch v kombinácii s normálnym dýchaním. Snažíme sa zjednodušiť yogu a nemystifikovať ju. Cieľom tejto hodiny je odstránenie blokov toku energie v tele. Flexibilita je iba vedľajším efektom a nie je naším cieľom, nevytvárame prílišné napätie alebo strečing. Našim cieľom je byť prirodzený a vedieť vnímať svoje telo. Spoločne sa naučíme, ako sa do asán bezpečne dostať a ako z nich bezpečne odísť. Koniec hodiny bude venovaný krátkej pranayame a meditácii, ako protiváha k fyzickému cvičeniu.