Cvičenie v skupine nás niekedy dokáže viac posunúť, ako keď trénujeme sami. Program Tribe Intensive je vytvorený
pre tých, ktorí nemajú čas na otvorené skupinové tréningy, alebo si chcú vytvoriť svoju vlastnú 4 až 6 člennú partiu.
Po dobu 60 alebo 90 minút máte možnosť rozvíjať svoje pohybové IQ pod dohľadom jedného z našich trénerov.
Každý z učiteľov Tribe vám vie ponúknuť množstvo zaujímavých informácií z oblastí, ktorým sa venujú, preto je len
na vás koho si vyberiete. Aby ste sa o našich učiteľoch mohli dozvedieť viac, prečítajte si o nich v sekcii „Kto sme“.

Čo vás bude zaujímať:

2-3x týždenne vedený tréning v 4 – 6 člennej uzavretej skupine,
v ktorej získaš nie len individuálnejší prístup, vzdelanie a chuť sa hýbať, ale budeš v blízkosti svojich priateľov. Spoločne si prejdeme rôznymi pohybovými nástrojmi, ktoré ti pomôžu zosilnieť, pripraviť telo na rôzne nečakané situácie, vyliečiť staré zranenia a napraviť disbalancie v tvojom tele.
Zapracujeme na tvojich silných, ale aj slabých stránkach za účelom celkového zlepšenia tvojich pohybových schopností.

Progresívne vedený tréning na zlepšenie sily, mobility, balansu, koordinácie a motorického vnímania
ti zaručí rýchle výsledky. Pomocou overených cvičení budeme pracovať na tvojich cieľoch. Progres budeš môcť priebežne zapisovať a sledovať v pohybovom denníku, ktorý sme pre teba vytvorili.

Individualizovaný tréningový plán
s možnosťou pracovať aj samostatne mimo spoločných tréningových hodín ti pomôže dostať sa k cieľu ešte bližšie. Pohyb je každodenná súčasť života a preto ti ponúkame možnosť Open gymu počas našich otváracích hodín. Radi ťa medzi nami privítame, odpovieme na tvoje otázky a po tréningu môžeme
posedieť na šálke kávy.

Tvoj vlastný čas v našom tréningovom rozvrhu.
Mnohí z vás chodia do práce a preto si spoločne dohodneme časy, ktoré by vám vyhovovali aj popri zamestnaní. Po dohode vieme tieto časy prispôsobiť podľa potreby a vášho voľného času. Práca na tvojich pohybových cieľoch je našou veľkou prioritou. Neustále spolu komunikujeme, zaznamenávame progres, konzultujeme tvoje smerovanie a tvoje priority. Objasňujeme význam jednotlivých cvičení a postupne ti rozširujeme repertoár pohybových vzorcov.

Poradenstvo v oblasti zdravia
je dôležitou súčasťou našej práce. Či už sú to výživové doplnky, dýchanie, tvoja každodenná strava, všetko ti ovplyvňuje zdravie a následne aj progres.
Na vybudovanie zdravého a odolného tela, ktoré je schopné s chuťou
a motiváciou pokračovať v pohybovom rozvoji, je potrebné riešiť aj rôzne iné disbalancie. My ti vieme poskytnúť informácie, no je iba na tebe, aby si ich prijal a aplikoval do svojho života.

Najlepšie ceny tých najkvalitnejších výživových doplnkov,
ktoré na Slovensku len ťažko zohnať. Najlepšie využiteľné minerály a vitamíny bez zbytočných nežiadúcich látok, kvalitný prírodný proteín a iné zaujímavé produkty nájdeš priamo u nás v Tribe. Nemusíš behať po lekárňach a prelistovať celý internet na to, aby si našiel to čo potrebuješ.

Ak máš akékoľvek otázky, kontaktuj nás na info@thetribe.sk