Každý z učiteľov Tribe vám vie ponúknuť množstvo zaujímavých informácií z oblastí, ktorým sa venujú, preto je len na vás koho si vyberiete.
Aby ste sa o našich učiteľoch mohli dozvedieť viac, prečítajte si o nich v sekcii „O nás“.

Čo ťa bude zaujímať?

Koľkí a ako dlho?

Máte možnosť trénovať sami, no ak radi trénujete s partnerom/partnerkou môžete si dohodnúť súkromnú hodinu aj vo dvojici. Naši učitelia sa vám budú venovať 60 alebo 90 minút podľa vášho výberu. Ak ste viacerí a chcete mať svoju vlastnú súkromnú skupinku, využite program Tribe Intensive.

Čo ak mám zranenie?

Zranenie pre nás nie je dôvod nehýbať sa, práve naopak. Pohybom dokážete svoje bolesti zmierniť, či dokonca vyliečiť. Pravidelným pohybom viete odstrániť bolesti chrbta, krku, hlavy, bedier, kolien, lakťov a ďalších problematických miest a my máme know how ako na to.

Ako často sa treba hýbať?

V princípe by sme sa mali hýbať každý deň a to niekoľko hodín. Nemáme však na mysli čisto silový tréning vo fitku zameraný na istú časť tela, ale rôznorodý pohyb, ktorý zahŕňa aj mobilitu, koordináciu, balans, motoriku a silu celého tela, preto vám odporúčame nájsť si čo najviac času pre seba a svoj osobný rozvoj.

Dokážeme pracovať aj s deťmi

Máme skúsenosti pracovať aj s deťmi od 6 do 15 rokov, tak pokojne zoberte cvičiť aj svoju rodinku! Formou zábavných cvičení vaše deti budú pohyb milovať a vy si rovnako dobre zamakáte.

Prečo si dať súkromnú hodinu práve s učiteľmi z Tribe?

Našou vizitkou sú naši študenti, preto do tréningu vkladáme maximum svojej energie. Kladieme dôraz na techniku a prevedenie cvičení, motivujeme študentov, pozorne sledujeme ich reakcie a zaznamenávame ich progres a to celé v priateľskom prostredí s uvoľnenou atmosférou. Postupnými krokmi sa viete dopracovať k vytúženým výsledkom a zároveň sa pri tom zabavíte.

Ako si vybrať svojho učiteľa?

Každý z našich učiteľov má iný pohľad na svet a taktiež aj na pohyb, všetci však svojich študentov dokážu posúvať vpred, nech je ich cieľ kdekoľvek. Pre lepšie rozhodovanie si prejdite naše referencie a osobné profily trénerov, kde sa dozviete, kto aký je a čomu sa rád venuje. Ako sa vraví: „Vrana k vrane sadá…“.

Aké sú podmienky súkromných hodín?

Každý z učiteľov Tribe má svoj systém, no u každého platí 24 hodinové pravidlo, čo znamená, že tréning je možné zrušiť maximálne 24 hodín vopred, inak nemajú inú možnosť ako vám tréning zarátať. Prosíme, aby ste boli ohľaduplní a mysleli na to, že za váš neskoro zrušený tréning môže doplatiť jednak tréner, ale aj ďalší klient, ktorý sa chce hýbať.

Ak máš akékoľvek otázky, kontaktuj nás na info@thetribe.sk