Veríme, že pohyb by mal byť súčasťou každodenného života,
preto vám ponúkame 
niekoľko možností ako toho dosiahnuť.

Skupinové tréningy

Vďaka profesionálnemu prístupu našich učiteľov sú pohybové hodiny určené pre každého, či si začiatočník alebo pokročilý. Príď svoju prvú hodinu u nás v TRIBE vyskúšať zdarma.

Skupinové tréningy

V našom rozvrhu nájdeš tréningy, ktoré si môžeš vychutnať každý deň, dokonca aj cez víkendy. Vďaka širokému spektru si vieš vybrať tréning, ktorý ti najviac vyhovuje, avšak pre rôznorodosť pohybu odporúčame tréningy kombinovať. Otvorené skupinové tréningy sú určené na oboznámenie sa s naším postojom k pohybu, s pohybovými disciplínami, ktoré využívame a s celkovou myšlienkou Tribu.

Čítaj viac

Súkromné hodiny Tribe

Ponúkame individuálne tréningy pre ľudí, ktorým časový rozvrh našich skupinových cvičení nevyhovuje alebo potrebujú špeciálny tréning prispôsobený ich potrebám.

Súkromné hodiny

Výhodou súkromných hodín je individuálny prístup, flexibilný čas, detailnejšie vysvetľovanie a neustály dohľad. Ak si v práci príliš vyťažený a nestíhaš naše skupinové tréningy, prípadne máš zdravotné problémy, ktoré potrebuješ riešiť, súkromné hodiny sú práve pre teba. Podľa tvojich potrieb vám dokážeme vytvoriť tréningový plán, z ktorého sa budeš cítiť lepšie,
zdravšie a odolnejšie.

Čítaj viac

Workshopy Semináre

Okrem každodenných tréningov sa môžeš zúčastniť aj intenzívnych niekoľkohodinových workshopov a seminárov, na ktorých sa naučíš viac o pohybe, či životospráve!

Workshopy a Semináre

Každý z našich workshopov a seminárov,
na ktorých sa podieľame je zameraný na rôzne aspekty, či už pohybu alebo zdravia. Výhodou workshopu / semináru je, že spoznáš kopec nových zaujímavých ľudí, dozvieš sa veľa užitočných informácií, ktoré ťa vedia veľmi rýchlo posunúť vpred, jednoduchšie sa namotivuješ a samozrejme si odnesieš skvelý zážitok.
Jediné čo musíš urobiť je užívať si.

Čítaj viac

Medzi naše ďalšie produkty patria aj programy ušité na mieru
pre ženy, menšie skupinky, začiatočníkov, firmy a dokonca aj deti.

Tribe for Business

Úspech tvojej firmy ovplyvňuje mnoho faktorov a jedným z nich je výkon a motivácia tvojich zamestnancov. Pomocou pohybu sa vieme stať odolnejší voči stresu, efektívnejší v zvládaní krízových situácií, ale aj prístupnejší k práci v tíme, či otvorení novým výzvam.

Vzdelávací program pre firmy

Mnoho firiem si uvedomuje, že na to, aby ich business správne fungoval potrebujú mať zdravých a spokojných zamestnancov.
To je závislé od viacerých faktorov akými
sú zdravie, vzťahy, emócie a celkový pohľad na svet. Pre čo najvyšší pracovný výkon je nevyhnutné, aby neboli obťažovaní bolesťou a diskomfortom vlastného tela, aby stav ich mysle bol čo najpozitívnejší a aby boli schopní bez problémov komunikovať a pracovať s ostatnými kolegami, či klientami. Prostredníctvom nášho pohybovo-vzdelávacieho programu pre firmy, sme schopní tvojich zamestnancov rozvíjať
a zlepšiť tvoj business.

Čítaj viac

Tribe for children

Pomocou seminárov a krúžkov plných hier a kreatívnych cvičení chceme ukázať deťom, že hýbať sa je oveľa zábavnejšie, ako tráviť čas na sociálnych sieťach. Chceme ich pohybový svet oživiť a obohatiť o novú perspektívu a ukázať im, čo všetko sa skrýva za obyčajným slovom pohyb.

Program pre deti a študentov

Telesná výchova na základných a stredných školách je častokrát na veľmi nízkej úrovni, čo je jedna zo základných príčin prečo deti postupne strácajú záujem o rôznorodý pohyb. To má dopad na ich mobilitu, postúru, koordináciu, motoriku, či dokonca kreativitu a spoločenské začlenenie. Našim cieľom je tento návyk zmeniť. V Programe Tribe for Children sa budeme venovať rôznym pohybovým hrám, parkouru a ľahkej akrobacií, posilneniu slabých článkov a celkovej príprave na iné športové aktivity. Ukážeme študentom, že možnosti pohybu sú nekonečné, že vďaka rôznorodosti sa vedia z pohybu radovať oveľa viac, ako zo sociálnych sietí, či počítačových hier.

Čítaj viac

Tribe Intensive

Vytvor so svojimi kamarátmi svoju vlastnú skupinku a vzdelávaj sa od učiteľov Tribe na intenzívnej úrovni. Cieľom programu Tribe Intensive je dlhodobo a progresívne napredovať vo fyzickej, ale aj mentálnej oblasti, spoznať svoje silné aj slabé články a naučiť sa ovládať svoje telo.

Tréningy pre tímy ľudí

Spojením všetkého čo môžeš vidieť na otvorených skupinových tréningoch a mnoho iného ti ukážeme v priebehu niekoľkých mesiacov progresívneho tréningu. Ak poznáš ľudí, ktorí majú rovnako ako ty chuť trénovať a rozvíjať svoju pohybovú a mentálnu stránku, pracovať na svojom zdraví a učiť sa nové veci o životospráve, no nevyhovujú im časy skupinových tréningov, ale radi by trénovali v skupine, vytvorte svoj vlastný tím! Budete mať možnosť trénovať tri krát týždenne v časoch, ktoré si sami nastavíte s jedným z trénerov a navyše budete môcť trénovať aj sami v rámci Open gymu počas našich otváracích hodín.

Čítaj viac

Tribe Basics

Si začiatočník v oblasti pohybu alebo máš pocit, že sa potrebuješ vrátiť späť k základom? Chceš sa začať zdravo hýbať a nevieš kde začať? Chceš sa zbaviť bolesti, zranenia alebo sa cítiť vitálnejšie? TENTO KURZ JE PRÁVE PRE TEBA! Naučíme ťa tu pestré POHYBOVE ZAKLADY a počúvať a vnímať svoje nové, zdravšie telo.

Kurz pre začiatočníkov

Na kurze Tribe Basics ťa čaká 2 x týždenne 80 min. vedený tréning v 4-6 člennej uzavretej skupine. Od základov ťa prevedieme komplexným pohybovým programom, ktorý ti pomôže nabrať silu, ohybnosť a koordináciu. Naučíme ťa ako si môžeš efektívne zacvičiť aj doma či v práci, mimo našich tréningov. Keďže zdravie nie je iba o pohybe, poradíme ti pri stravovaní a dopĺňaní chýbajúcich elementov v dnešnej výžive. Vďaka Tribe Basics zároveň spoznáš nových priateľov a komunitu nášho TRIBE.

Čítaj viac

Tribe Women

Každá žena v sebe ukrýva pohybový potenciál, ktorý vie nájsť prostredníctvom tréningu. Čisto ženská hodina TRIBE WOMEN je zameraná na rôzne aspekty pohybu, či už sa jedná o mobilitu, koordináciu, motoriku, vnímanie alebo silu. Nebudeme sa sústrediť len na jednu stránku cvičenia, ale ponúkame vám viacero nástrojov, vďaka ktorým sa budete cítiť lepšie vo svojom tele.

Kurz pre ženy

Vedený tréning v čisto ženskej uzavretej skupine, je výborný spôsob ako sa odviazať a užiť si chvíľu pre seba. Budeme pracovať na posilnení slabých článkov a postupne odstránime bloky, ktoré sú v tele zakódované. Budeme sa zameriavať na dýchanie, zdravie bedier, silu panvového dna, zdravie chrbtice a postupne budeme uvoľňovať napätie v tele. Budeme pracovať na vašej motorike a koordinácii, vnímaní seba a okolia, zvyšovaní sily. Zároveň budeme cibriť mentálnu stránky, rozprúdime lymfatický systém či kreativitu.

Čítaj viac

Tribe Riders

Tí, ktorí ku nám chodíte pravidelne isto viete, že máme v tíme motorkára. Okrem zaujímavých článkov v BLOGU, ktoré Patrik píše sa môžete o príprave tela na jazdenie dozvedieť aj prostredníctvom kurzu. Prichádza zimné obdobie kedy sa nejazdí a my sme si pre vás pripravili pohybovú prípravu.

Pohybová príprava pre jazdcov

Táto 2-mesačná príprava je určená pre okruhárov ako aj pre jazdcov ostatných kategórií. Nie sme fyzioterapeuti, ani nijakí kondiční tréneri a naša telocvičňa nie je žiadne fitko. Pracujeme s vnímaním tela, silou, vlastnou váhou, olympijskými tyčami, hrazdami, gymnastickými kruhmi atď. Ťažko sa to vysvetľuje, no pomocou rôznych prístupov robíme veci inak. Budeme sa učiť lepšie vnímať svoje telo, pracovať s videním, motorikou a koordináciou, posilníme vaše slabé články. 

Čítaj viac

Tribe Handstand

Kurz stojky je zameraný pre ľudí, ktorí so státím na rukách ešte nemali žiadnu skúsenosť, no radi by sa ju expresne naučili. Tak isto je vhodná pre tých, ktorí už stáli na rukách pár sekúnd, no nevedia sa posunúť ďalej. Správny guidance, najmä pri pohybe ako stojka, ti ušetrí kopu času a môže nakoniec rozhodnúť o tom, či sa ju vôbec niekedy naučíš.

Kurz stojky

Stojka je veľmi zaujimavý nástroj pre tvoje telo. Nielenže si s ňou vieš nesmierne zlepšiť svoju koordináciu v priestore, posilniť svoje ramená, zápästia alebo stred tela, ale taktiež ti stojka poslúži ako výrazný posilňovač tvojej koncentrácie a trpezlivosti, ktorú si vyžaduje vo veľkých dávkach.

Čítaj viac