Tribe v slovenskom jazyku znamená Kmeň alebo Klan. Toto slovo vystihuje hlavnú myšlienku spoločnosti a tou je budovanie pohybovej komunity zameranej na zlepšovanie kvality života skrz pohyb, budovanie odolného a nezraniteľného tela, s čo najvšestrannejšími pohybovými schopnosťami v priateľskom kruhu disciplinovaných a otvorených ľudí.

Našim cieľom je robiť tréningy, ktoré vás budú neustále obohacovať či už fyzicky, ale aj mentálne. Naučíte sa lepšie počúvať a ovládať svoje telo, dozviete sa rôzne zaujímavé informácie, ktoré využijete aj v bežnom živote, či pri iných športových aktivitách. Učíme formou pohybových hier, hádaniek, ale využívame aj striktné tréningové plány vytvorené na mieru. Záleží nám na progrese a dobrých výsledkoch našich študentov, preto im venujeme čo najviac pozornosti.

Venujeme sa aj silovej gymnastike, handbalancingu, vzpieraniu, akrobácii, parkouru, tancu, bojovým umeniam, jóge, cirkusovým umeniam a ďalším sféram pohybu, no to čo hľadáme je sloboda v pohybe. Na našich hodinách sa nešpecializujeme na jednotlivé pohybové disciplíny, ale snažíme sa ľudí vzdelávať tak, aby sami poznali svoje telo a jeho princípy. Nechávame pohybu otvorený rámec.

Aby sme vám ponúkli čo najvyššiu kvalitu, neustále na sebe pracujeme a vzdelávame sa od učiteľov z celého sveta. Študujeme a učíme širokú škálu pohybových disciplín za účelom zlepšovania kvality života ľudí, výkonu vrcholových športovcov, ale predovšetkým za účelom ľudského rozvoja.

Pohybové hodiny sú určené pre všetky vekové kategórie, nezáleží na pohlaví či skúsenosti. Či si začiatočník alebo pokročilý, úroveň cvičení sa dá vždy zmeniť a prispôsobiť pre tvoju potrebu. Z pravidelného a všestranného pohybu vie benefitovať každý!

Náš tím

Milan Benedikovič
Milan Benedikovič
Milan Benedikovič
Milan Benedikovič
Natália Stanojevičová
Natália Stanojevičová
Natália Stanojevičová
Natália Stanojevičová
Natália Stanojevičová