Rezervácia na otvorený skupinový tréning nie je potrebná.

Prvý tréning máš zdarma! 🙂

Ak ti nevyhovuje čas otvorených skupinových tréningov, alebo máš jednoducho radšej uzavreté skupinky, môžeš sa pridať na niektorý z našich kurzov.
Kedy otvárame najbližšie kurzy sa dozvieš na KURZY

Skupinové tréningy sú určené pre každého. Úroveň cvičenia vždy prispôsobujeme podľa potreby, preto nezáleží
na veku či skúsenosti. Z pravidelného a všestranného pohybu vie benefitovať každý!

Movement

Na týchto hodinách sa venujeme práci na zemi, uvoľňovaniu chrbtice, lokomóciam, pohybovým hrám a mnohým ďalším sféram pohybu. Hlavným konceptom však je plynulosť a integrácia pohybov do rôznych sekvencií. Počas tejto hodiny vo vás chceme prebudiť kreativitu a zlepšiť motoriku. Nepotrápime len vaše svaly, ale zároveň aj úpony, kĺby, kosti, orgány a taktiež aj mozog. Pravidelnými stimulmi vieme dosiahnuť lepšie zdravie a predovšetkým dobrý pocit vo vlastnom tele.

Equilibre

Equilibre je umenie rovnováhy. Naučíš sa tu esenciálnym vzťahom medzi vlastným ťažiskom a gravitáciou, ako kontrolovať svoje telo v náročných polohách za pomoci re-balančných drillov, aktivácie svalov a správnych technických inštrukcií. Pripravíme a otužíme tvoje kĺby a prevedieme ťa otestovanou a časovo efektívnou cestou k balansovaniu v priestore. Popracujeme aj na vašej mobilite, koordinácii a orientácii v priestore. Balansovať na rukách sa dokáže naučiť každý, chce to len dobrých učiteľov a trochu praxe.

Tribe Yoga

Naša yoga je založená na fyzických postojoch v kombinácii s normálnym dýchaním. Snažíme sa zjednodušiť yogu a nemystifikovať ju. Cieľom tejto hodiny je odstránenie blokov toku energie v tele. Flexibilita je iba vedľajším efektom a nie je naším cieľom, nevytvárame prílišné napätie alebo strečing. Našim cieľom je byť prirodzený a vedieť vnímať svoje telo. Spoločne sa naučíme, ako sa do asán bezpečne dostať a ako z nich bezpečne odísť. Koniec hodiny bude venovaný krátkej pranayame a meditácii, ako protiváha k fyzickému cvičeniu.

Upper Body Strength (UB)

Tento tréning je zameraný na rozvoj sily a odolnosti primárne hornej časti tela prostredníctvom práce prevažne s vlastnou váhou.  Za pomoci rôznych cvičení sa okrem zosilnenia svalstva budeme venovať aj vašim úponom, kĺbom a chrbtici, aby ste mohli zdravo fungovať dlhé roky. Keďže telo je jeden celok a jednotlivé časti sa nedajú úplne izolovať, budeme pracovať komplexne. Pravidelným stimulom dokážeme progresívne napredovať, a dokonca zlepšiť, či úplne odstrániť staré zranenia ramien, lakťov, zápästí, chrbta a pod.. Na tréningoch využívame gymnastické náradie (hrazda, kruhy, lano, zem, bradlá), v kombinácii s využitím rôznych nástrojov na posilnenie slabých článkov. Tak, ako všetky naše tréningy, aj tréning Upper body strength je vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých.

Lower body Strength (LB)

Pracujeme nie len na maximálnej sile s využitím techník a nástrojov z bojových umení, olympijského vzpierania, či plyometrie, ale aj na mobilite, koordinácii a odolnosti našich kĺbov. Pružnosť a elasticita kĺbov je jedna z hlavných vecí, ktorú považujeme pre zdravie kĺbov za potrebnú, preto veľká časť tréningu bude venovaná kreatívnym cvičeniam na jej zlepšenie. Častým terčom bude aj panva, ktorá výrazne ovplyvňuje držanie nášho tela a teda aj zdravie celej našej chrbtice. Chodidlá a členky sú taktiež jednou z hlavných oblastí, ktoré považujeme za slabý článok v celom reťazci, či už sa jedná o mobilitu a stabilitu týchto segmentov alebo len o jednoduché ovládanie prstov na nohe.  Cieľom tohto tréningu je pripraviť vaše nohy tak, aby boli silné a odolní voči zraneniam, a aby nám dobre slúžili počas celého života. Keďže telo je jeden celok a jednotlivé časti sa nedajú úplne izolovať, budeme pracovať komplexne.

Tribe Women (aktuálne formou kurzu)

Každá žena v sebe ukrýva pohybový potenciál, ktorý vie nájsť prostredníctvom tréningu. Čisto ženská hodina TRIBE WOMEN je zameraná na rôzne aspekty pohybu, či už sa jedná o mobilitu, koordináciu, motoriku, vnímanie alebo silu. Nebudeme sa sústrediť len na jednu stránku cvičenia, ale ponúkame vám viacero nástrojov, vďaka ktorým sa budete cítiť lepšie a spokojnejšie vo svojom tele. Budeme pracovať na posilnení slabých článkov, postupne odstránime bloky, ktoré sú v tele zakódované a naučíme vás hýbať sa ladnejšie.

Gymnastic Rings

Gymnastické kruhy sú skvelým nástrojom na rozvoj sily a odolnosti hornej časti tela. Ich nestabilita ťa spraví silným, no zároveň ukáže na tvoje slabé miesta. Ukážeme si, ako pristupovať k tréningu na kruhoch tak, aby si sa neustále zlepšoval a nepriviedol si zranenia, ktoré k tomuto odvetviu s obľubou patria. Pracovať budeme na základných ťahovo-tlakových pohyboch, ako (zhyb – dip, + ich rôzne variácie), muscle up, rôzne supporty, rolly alebo pre pokročilých rutiny na kruhoch. Tréning je určený pre všetkých. ktorí sa chcú posunúť ďalej vo svete silového tréningu.

Akrojóga (aktuálne nie je v rozvrhu)

Pri Akrojóge si posilníme pevnosť celého tela, nadobudneme flexibilitu, vybudujeme vzájomnú dôveru a zlepšíme naše komunikačné schopnosti. Zároveň prekonáme svoje strachy, paradoxne s užívaním veľkej zábavy. Budeme cvičiť v trojiciach, vždy aspoň jeden flyer, baser a spotter. Neoddeliteľnou súčasťou Akrojógy je aj terapeutické lietanie a thajská masáž, z ktorých sa naučíme základné techniky. Môžete prísť s partnerom alebo sami a partnera vám nájdeme. Akrojoga je určená pre každého, kto chce prekonávať seba samého a chce mat radosť z pohybu.

Dynamics

Tento tréning je určený pre každého, kto má rád výzvy a nebojí sa prekonávať samého seba. Pomocou rôznych drilov z bojových umení a akrobácie budeme pracovať na rýchlosti a pružnosti tvojho tela, ukážeme si rôzne nástroje na cibrenie reflexov a naučíme ťa, ako nabudiť a upokojiť nervový systém behom niekoľkých sekúnd. Pri tomto tréningu sa poriadne zapotíš a potrápiš aj motoriku. Ak už máš nejaké skúsenosti s pohybom a nemáš vážne zranenia, pridaj sa k nám!

Ak máš akékoľvek otázky, kontaktuj nás na info@thetribe.sk

CENNÍK

Jednorázový vstup
7€ / 5€ študent

Mesačná permanentka
na všetky skupinové tréningy neobmedzene
100€ 

Dvojmesačná permanentka
11 vstupov na skupinové tréningy
70€ / 50€ študent