Rezervácia na otvorený skupinový tréning na https://thetribe.isportsystem.sk/

Prvý tréning máš zdarma! 🙂

Ak ti nevyhovuje čas otvorených skupinových tréningov, alebo máš jednoducho radšej uzavreté skupinky, môžeš sa pridať na niektorý z našich kurzov.
Kedy otvárame najbližšie kurzy sa dozvieš na KURZY alebo https://thetribe.isportsystem.sk/

Skupinové tréningy sú určené pre každého. Úroveň cvičenia vždy prispôsobujeme podľa potreby, preto nezáleží
na veku či skúsenosti. Z pravidelného a všestranného pohybu vie benefitovať každý!

Tribe Class

Hodiny Tribe Class sú určené pre každého, kto chce nazrieť hlboko do svojej štruktúry tela, pracovať na celkových pohybových schopnostiach v kreatívnom prostredí. Pomocou pohybových sekvencií alebo aj pohybových hier sa budeme zameriavať na prepojenie tela, čím zlepšíme ostatné “atribúty” ako je ohybnosť, pružnosť, sila, dynamika, balans, motorika a pod.

Hodina Tribe Class sa nezameriava na konkrétne časti tela alebo konkrétne zručnosti. Je tvorená tak, aby pravidelným a dlhodobým tréningom, človek pomohol svojmu telu zo všetkých uhlov, dostal čo najširší pohybový rozhľad, mal vedomie vo svojom tele a pochopil základné princípy pohybu.

Prejdeme cez primárne pohybové vzorce, aby sme našli princípy pohybu a lepšie pochopili, ako naše telo pracuje; ako fungujú naše kĺby, chrbtica, svaly, šľachy; kedy pohyb, ktorý robíme je efektívny v danom kontexte, kedy nie a prečo je to tak. Dôležitou súčasťou tréningu bude aj prepájanie dychu s pohybom. Budeme sa učiť “plastičnosti pohybu”, čoho vedľajším efektom bude aj voľná chrbtica, bedrá, odolnejšie kĺby, lepšie držanie tela, voľnejšie dýchanie, viac energie a menej bolesti.

Na tomto tréningu rýchlo odhalíš svoje silné aj slabé stránky, čo ti umožní posúvať sa rýchlejšie vpred za svojim cieľom. Tak, ako každý náš tréning, aj táto hodina je určená naozaj pre každého. Každý človek je iný, každý má svoje silné a slabé stránky inde, preto či si zvyknutý cvičiť alebo nie, táto hodina je rozhodne pre teba.

ReSearch YOGA

Naša yoga je založená na fyzických postojoch v kombinácii s normálnym dýchaním. Snažíme sa zjednodušiť yogu a nemystifikovať ju. Cieľom tejto hodiny je odstránenie blokov toku energie v tele. Flexibilita je iba vedľajším efektom a nie je naším cieľom, nevytvárame prílišné napätie alebo strečing. Našim cieľom je byť prirodzený a vedieť vnímať svoje telo. Spoločne sa naučíme, ako sa do asán bezpečne dostať a ako z nich bezpečne odísť. Koniec hodiny bude venovaný krátkej pranayame a meditácii, ako protiváha k fyzickému cvičeniu.

Calisthenics

Tento tréning je zameraný na rozvoj sily a odolnosti primárne hornej časti tela prostredníctvom práce prevažne s vlastnou váhou.  Za pomoci rôznych cvičení sa okrem zosilnenia svalstva budeme venovať aj vašim úponom, kĺbom a chrbtici, aby ste mohli zdravo fungovať dlhé roky. Keďže telo je jeden celok a jednotlivé časti sa nedajú úplne izolovať, budeme pracovať komplexne. Pravidelným stimulom dokážeme progresívne napredovať, a dokonca zlepšiť, či úplne odstrániť staré zranenia ramien, lakťov, zápästí, chrbta a pod.. Na tréningoch využívame gymnastické náradie (hrazda, kruhy, lano, zem, bradlá), v kombinácii s využitím rôznych nástrojov na posilnenie slabých článkov. Tak, ako všetky naše tréningy, aj tréning Upper body strength je vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých.

Legs

Pracujeme nie len na maximálnej sile s využitím techník a nástrojov z bojových umení, olympijského vzpierania, či plyometrie, ale aj na mobilite, koordinácii a odolnosti našich kĺbov. Pružnosť a elasticita kĺbov je jedna z hlavných vecí, ktorú považujeme pre zdravie kĺbov za potrebnú, preto veľká časť tréningu bude venovaná kreatívnym cvičeniam na jej zlepšenie. Častým terčom bude aj panva, ktorá výrazne ovplyvňuje držanie nášho tela a teda aj zdravie celej našej chrbtice. Chodidlá a členky sú taktiež jednou z hlavných oblastí, ktoré považujeme za slabý článok v celom reťazci, či už sa jedná o mobilitu a stabilitu týchto segmentov alebo len o jednoduché ovládanie prstov na nohe.  Cieľom tohto tréningu je pripraviť vaše nohy tak, aby boli silné a odolní voči zraneniam, a aby nám dobre slúžili počas celého života. Keďže telo je jeden celok a jednotlivé časti sa nedajú úplne izolovať, budeme pracovať komplexne.

Tribe Women (aktuálne formou kurzu)

Každá žena v sebe ukrýva pohybový potenciál, ktorý vie nájsť prostredníctvom tréningu. Čisto ženská hodina TRIBE WOMEN je zameraná na rôzne aspekty pohybu, či už sa jedná o mobilitu, koordináciu, motoriku, vnímanie alebo silu. Nebudeme sa sústrediť len na jednu stránku cvičenia, ale ponúkame vám viacero nástrojov, vďaka ktorým sa budete cítiť lepšie a spokojnejšie vo svojom tele. Budeme pracovať na posilnení slabých článkov, postupne odstránime bloky, ktoré sú v tele zakódované a naučíme vás hýbať sa ladnejšie.

Equilibre je umenie rovnováhy. Naučíš sa tu esenciálnym vzťahom medzi vlastným ťažiskom a gravitáciou, ako kontrolovať svoje telo v náročných polohách za pomoci re-balančných drillov, aktivácie svalov a správnych technických inštrukcií. Pripravíme a otužíme tvoje kĺby a prevedieme ťa otestovanou a časovo efektívnou cestou k balansovaniu v priestore. Popracujeme aj na vašej mobilite, koordinácii a orientácii v priestore. Balansovať na rukách sa dokáže naučiť každý, chce to len dobrých učiteľov a trochu praxe.

Dynamics (aktuálne nie je v rozvrhu)

Tento tréning je určený pre každého, kto má rád výzvy a nebojí sa prekonávať samého seba. Pomocou rôznych drilov z bojových umení a akrobácie budeme pracovať na rýchlosti a pružnosti tvojho tela, ukážeme si rôzne nástroje na cibrenie reflexov a naučíme ťa, ako nabudiť a upokojiť nervový systém behom niekoľkých sekúnd. Pri tomto tréningu sa poriadne zapotíš a potrápiš aj motoriku. Ak už máš nejaké skúsenosti s pohybom a nemáš vážne zranenia, pridaj sa k nám!

Ak máš akékoľvek otázky, kontaktuj nás na info@thetribe.sk

CENNÍK

Jednorázový vstup
7€ / 5€ študent

Mesačná permanentka
na všetky skupinové tréningy neobmedzene
100€ 

Dvojmesačná permanentka
11 vstupov na skupinové tréningy
70€ / 50€ študent