Tribe v slovenskom jazyku znamená Kmeň alebo Klan. Toto slovo vystihuje hlavnú myšlienku spoločnosti a tou je budovanie pohybovej komunity zameranej na zlepšovanie kvality života skrz pohyb, budovanie odolného a nezraniteľného tela, s čo najvšestrannejšími pohybovými schopnosťami v priateľskom kruhu disciplinovaných a otvorených ľudí.

Aby sme vám ponúkli čo najvyššiu kvalitu, neustále na sebe pracujeme a vzdelávame sa od učiteľov z celého sveta. Študujeme a učíme širokú škálu pohybových disciplín za účelom zlepšovania kvality života ľudí, výkonu vrcholových športovcov, ale predovšetkým za účelom ľudského rozvoja.

Venujeme sa silovej gymnastike, handbalancingu, vzpieraniu, akrobácii, parkouru, tancu, bojovým umeniam, jóge, cirkusovým umeniam a ďalším sféram pohybu, no to čo hľadáme je sloboda v pohybe. Na našich hodinách sa nešpecializujeme na jednotlivé pohybové disciplíny, ale snažíme sa ľudí vzdelávať tak, aby sami poznali svoje telo a jeho princípy. Učíme ich formou pohybových hier, hádaniek, ale využívame aj striktné tréningové plány vytvorené na mieru. Záleží nám na progrese a dobrých výsledkoch našich študentov, preto im venujeme čo najviac pozornosti.

Pohybové hodiny sú určené pre všetky vekové kategórie, nezáleží na pohlaví či skúsenosti. Úroveň cvičení sa dá vždy zmeniť a prispôsobiť pre daného človeka. Z pravidelného a všestranného pohybu vie benefitovať každý!

Náš tím

Milan Benedikovič
Milan Benedikovič
Milan Benedikovič
Milan Benedikovič
Natália Stanojevičová
Natália Stanojevičová